Terugbellen

Veerremcilinder

Veerremcilinder

replaces MGM: MJS3028ET049

Art.nr.

vervangen

1.18075

Product Merk

150

GTIN

Toepassing

passend voor

Scania, Volvo

Beschikbaarh.

Regionaal
Productdetails
Samenv.
Apllication compact
passend voor
Vervangen Ref.nr. Eigenschappen gegevens
Scania 10570532 Schroefdraadmaat 1 M16 x 1,5
Scania 10571758 Schroefdraadmaat 2 M22 x 1,5
Scania 10571772 Slag [mm] Ls 65
Scania 1117759 Type Type 30/30
Scania 1331414 Zuiger lengte (mm) Lp 250
Scania 1331415
Scania 1571758
Scania 1571772
Scania 298169
Scania 298171
Scania 302270
Scania 570532
Scania 571758
Scania 571772
Volvo 1190406
Volvo 1193099
Volvo 1197020
Volvo 1588610
Volvo 1606834
Volvo 1608006
Volvo 20927128
Volvo 20927129
Volvo 5002292
Volvo 5003224
Voertuigmerk Model, motor, versnellingsbak, as, cabine
Scania 2-/3-Series AD/ADA 90, AD 100
Volvo Bus 9/11/12/13 (D/DH engine) B 12
Volvo Bus B 10/12 (TD/THD engine) B 10 B /BLE, B 10 L, B 12
Volvo F/FL 6 (-2000), F/FL/FM 7, FLC FL 6 1996-2000, FL 7 1985-2000, FM 7 1998-2001
Volvo F/FL/N/NL 10/12/16 F 10 1976-1986, F 12 1976-1986, N 10/12
Volvo FH/FM/FMX/NH 9/10/11/12/13/16 FH 12 1993-2001, FH 16 1993-2003, FM 10, FM 12 1998-2001, NH 12 /BR

Toebehoren

Productomschrijving
Verpakkings-
eenh. (VE)
Beschikbaarh. Voorraad
VerpakkingseenheidEenh. (VE)

1.18035

passend voor DAF, MAN, Mercedes-Benz, Neoplan, Renault, Scania, Schmitz Cargobull, Setra, Volvo

DAF, MAN, Mercedes-Benz, Neoplan, Renault, Scania, Schmitz Cargobull, Setra, Volvo

{{nxsVE}} st.
Productaanvraag

Andere Producten

Productomschrijving
Verpakkings-
eenh. (VE)
Beschikbaarh. Voorraad
VerpakkingseenheidEenh. (VE)

1.18020

passend voor Scania

Scania

{{nxsVE}} st.
Productaanvraag

Feedback Product

Productaanbeveling

0 Artikel in mandje