Terugbellen

Stuurkolom
Stuurkolom
Stuurkolom

DT Spare Parts 1.19024 Stuurkolom vervangen Scania 1541653

Product Merk

150

GTIN

Toepassing

passend voor

Scania

Beschikbaarh.

Regionaal
Productdetails
Samenv.
Productdownloads
Links
Application compact
passend voor
Vervangen Ref.nr. Eigenschappen gegevens
Scania 1336112 Max lengte [mm] Lmax 1220
Scania 1377650 Min. lengte [mm] Lmin 750
Scania 1403329
Scania 1439270
Scania 1462613
Scania 1489734
Scania 1490913
Scania 1541653
ZG ZG.40617-0008
Documents Media
DB9644 Steering-column Assembly Instruction PDF Download
Voertuigmerk Model, motor, versnellingsbak, as, cabine
Scania 4-Series CR
Scania Bus 4-/F-/K-/N-Series 4-Series K/L 94, K 114, K 124 F-/K-/N-Series K
Scania P-/G-/R-/T-Series P/G/R

Andere Producten

Productomschrijving
Verpakkings-
eenh. (VE)
Beschikbaarh. Voorraad
VerpakkingseenheidEenh. (VE)

1.19127

2260721

passend voor Scania

Scania

{{nxsVE}} st.
Productaanvraag

Feedback Product

Productaanbeveling