Terugbellen

Stuurkolom
Stuurkolom
Stuurkolom

DT Spare Parts 1.19014 Stuurkolom vervangen Scania 1540425

Product Merk

150

GTIN

Toepassing

passend voor

Scania

Beschikbaarh.

Regionaal
Productdetails
Samenv.
Productdownloads
Links
Application compact
passend voor
Vervangen Ref.nr. Eigenschappen gegevens
Scania 1336110 Max lengte [mm] Lmax 940
Scania 1377649 Min. lengte [mm] Lmin 575
Scania 1403326
Scania 1439269
Scania 1462612
Scania 1480782
Scania 1490912
Scania 1491834
Scania 1540425
ZG ZG.40616-0008
Documents Media
DB9644 Steering-column Assembly Instruction PDF Download
DT Spare Parts - Brand clip (EN) Bekijk op Youtube
DT Spare Parts - Markenclip (DE) Bekijk op Youtube
Voertuigmerk Model, motor, versnellingsbak, as, cabine
Scania 4-Series CP
Scania Bus 4-/F-/K-/N-Series 4-Series K/L/N 94, K 114, K 124, CL/CN 94 UA/UB F-/K-/N-Series F/K/N
Scania P-/G-/R-/T-Series P/G/R

Andere Producten

Productomschrijving
Verpakkings-
eenh. (VE)
Beschikbaarh. Voorraad
VerpakkingseenheidEenh. (VE)

1.19127

2260721

passend voor Scania

Scania

{{nxsVE}} st.
Productaanvraag

Feedback Product

Productaanbeveling