Terugbellen

Stuurinrichting
Stuurinrichting
Stuurinrichting

DT Spare Parts 2.53384 Stuurinrichting vervangen Bova

replaces Bosch: K S00 000 999

Product Merk

600

GTIN

Toepassing

passend voor

Bova, DAF, Drögmöller, Faun, Grove, Irizar, Liebherr, MAN, Menarini, Mercedes-Benz, Neoplan, Prevost, Renault, Scania, Solaris, Steyr, Tatra, Van Hool, VDL, Volvo

Beschikbaarh.

Regionaal
Productdetails
Samenv.
Application compact
passend voor
Vervangen Ref.nr. Eigenschappen gegevens
Bova 20255719
DAF 856252
Drögmöller 4503271900003
Faun 0220330
Faun 99707759800
Grove 03116995
Irizar 8014809
Liebherr 521004708
Liebherr 521004782
MAN 82.46102.6005
Menarini D027443
Mercedes-Benz 634 460 0025
Neoplan 0140.073.78
Prevost V9518685
Renault 74 08 196 553
Scania 478568
Solaris 1221221000
Steyr 824.61.02.6005
Tatra 336529040
Van Hool 10598331
VDL 20255719
Volvo 3035325
Volvo 8196553
Volvo 9518685
Voertuigmerk Model, motor, versnellingsbak, as, cabine
Agriculture Vehicle Parts Steyr
Construction Vehicle Parts Faun, Grove, Liebherr
Further Buses Bova, Drögmöller, Irizar, Menarini, Prevost, Solaris, Van Hool, VDL
Further Trucks Tatra
Volvo Bus 9/11/12/13 (D/DH engine) B 9 R /TL, B 11 R, B 12 /M, B 13 R
Volvo Bus B 10/12 (TD/THD engine) B 10 B /BLE, B 10 L /M /R, Super Olympian
Volvo Bus B 5/6/7/8 B 5 RH, B 6 BLE, B 7 F /FB /R, B 8 R

Feedback Product

Productaanbeveling