Terugbellen

Startmotor

Startmotor

replaces Bosch: 0 001 417 043

Art.nr.

vervangen

1.21373

Product Merk

150

GTIN

Toepassing

passend voor

Case Ih, DAF, Scania

Beschikbaarh.

Productdetails
Samenv.

passend voor
Gedetailleerde toepassing
passend voor
Vervangen Ref.nr. Eigenschappen gegevens
Case Ih E067184 Spanning (Volt) 24
DAF 1516654 Startmotor vermogen (kw) 6.6
DAF 1516820
Scania 10571453
Scania 10571454
Scania 1571421
Scania 1571422
Scania 1571453
Scania 1571454
Scania 163394
Scania 217931
Scania 279932
Scania 291816
Scania 349575
Scania 349576
Scania 349577
Scania 379576
Scania 571421
Scania 571422
Scania 571453
Scania 571454
Scania 64254
Scania 64513
Voertuigmerk Model, motor, versnellingsbak, as, cabine
Scania Bus 3-Series F/K/L/N 113
Agriculture Vehicle Parts Case IH
Scania 2-/3-Series 112 (ADR) RT 113 PR 113 (ADR)
Voertuigmerk Model jaren Type kW HP ccm
Scania DS 11.15 01.1981 - 05.1988
Scania DS 11.34 -
Scania DS 11.75 10.1992 -
Scania DS 9.05 -
Scania DS 9.06 -
Scania DSC 11.08 -
Scania DSC 11.13 -
Scania DSC 11.18 -
Scania DSC 11.21 11.1991 -
Scania DSC 11.22 09.1992 -
Scania DSC 11.23 11.1991 -
Scania DSC 11.30 -
Scania DSC 14.03 -
Scania DSC 14.09 01.1991 -
Scania DSC 14.10 06.1992 -
Scania DSC 9.02 -
Scania DSC 9.07 12.1991 -

Toebehoren

Productomschrijving
Verpakkings-
eenh. (VE)
Beschikbaarh. Voorraad
VerpakkingseenheidEenh. (VE)

2.22057

passend voor Fiat, Iveco, Lancia, MAN, Renault, Scania, Volvo

Fiat, Iveco, Lancia, MAN, Renault, Scania, Volvo

{{nxsVE}} st.

4.63029

passend voor Case Ih, DAF, Faun, Iveco, MAN, Mercedes-Benz, Renault, Scania, Volvo

Case Ih, DAF, Faun, Iveco, MAN, Mercedes-Benz, Renault, Scania, Volvo

{{nxsVE}} st.

2.22052

passend voor Alfa Romeo, DAF, Fiat, Iveco, Lancia, MAN, Mercedes-Benz, Renault, Scania, Snvi, Volvo

Alfa Romeo, DAF, Fiat, Iveco, Lancia, MAN, Mercedes-Benz, Renault, Scania, Snvi, Volvo

{{nxsVE}} st.

3.34102

passend voor Case Ih, DAF, Iveco, MAN, Mercedes-Benz, Scania, Volvo

Case Ih, DAF, Iveco, MAN, Mercedes-Benz, Scania, Volvo

{{nxsVE}} st.

4.60987

passend voor DAF, Fiat, Iveco, Liebherr, MAN, Mercedes-Benz, MWM, Renault, Scania, Snvi, Volvo

DAF, Fiat, Iveco, Liebherr, MAN, Mercedes-Benz, MWM, Renault, Scania, Snvi, Volvo

{{nxsVE}} st.

2.22050

passend voor Case Ih, Claas, DAF, Faun, Fiat, Ford, IH, Iveco, Lancia, MAN, Mercedes-Benz, MWM, Renault, Saviem, Scania, Snvi, Steyr, Unic-Simca, Volvo

Case Ih, Claas, DAF, Faun, Fiat, Ford, IH, Iveco, Lancia, MAN, Mercedes-Benz, MWM, Renault, Saviem, Scania, Snvi, Steyr, Unic-Simca, Volvo

{{nxsVE}} st.

1.21394

passend voor DAF, Fiat, IKA, Iveco, Lancia, MAN, Mercedes-Benz, MWM, Renault, Saviem, Scania, Snvi, Steyr, Volvo

DAF, Fiat, IKA, Iveco, Lancia, MAN, Mercedes-Benz, MWM, Renault, Saviem, Scania, Snvi, Steyr, Volvo

{{nxsVE}} st.

1.21398

passend voor Caterpillar, DAF, Faun, Fiat, Ford, IH, IKA, Iveco, Lancia, Liebherr, MAN, Mercedes-Benz, MWM, Poclain, Renault, Same, Saviem, Scania, Snvi, Steyr, Unic-Simca, Volvo

Caterpillar, DAF, Faun, Fiat, Ford, IH, IKA, Iveco, Lancia, Liebherr, MAN, Mercedes-Benz, MWM, Poclain, Renault, Same, Saviem, Scania, Snvi, Steyr, Unic-Simca, Volvo

{{nxsVE}} st.

2.22026

passend voor Renault, Volvo

Renault, Volvo

{{nxsVE}} st.

1.21517

passend voor Case Ih, Caterpillar, DAF, Faun, Fiat, Ford, IH, IKA, Iveco, Lancia, Liebherr, MAN, Mercedes-Benz, MWM, Poclain, Renault, Same, Saviem, Scania, Snvi, Steyr, Unic-Simca, Volvo

Case Ih, Caterpillar, DAF, Faun, Fiat, Ford, IH, IKA, Iveco, Lancia, Liebherr, MAN, Mercedes-Benz, MWM, Poclain, Renault, Same, Saviem, Scania, Snvi, Steyr, Unic-Simca, Volvo

{{nxsVE}} st.

2.92820

passend voor DAF, Iveco, MAN, Renault, Scania, Volvo

DAF, Iveco, MAN, Renault, Scania, Volvo

{{nxsVE}} st.

1.32104

passend voor Case Ih, Claas, DAF, Faun, Fiat, Ford, Iveco, Lancia, MAN, Mercedes-Benz, MWM, Poclain, Renault, Same, Scania, Steyr, Unic-Simca, Volvo

Case Ih, Claas, DAF, Faun, Fiat, Ford, Iveco, Lancia, MAN, Mercedes-Benz, MWM, Poclain, Renault, Same, Scania, Steyr, Unic-Simca, Volvo

{{nxsVE}} st.

6.91522

50 01 824 499

passend voor Renault

Renault

{{nxsVE}} st.

2.22070

passend voor Mercedes-Benz, Scania, Volvo

Mercedes-Benz, Scania, Volvo

{{nxsVE}} st.

2.22080

passend voor Caterpillar, DAF, Fiat, Henschel, IH, Iveco, Lancia, Liebherr, MAN, Mercedes-Benz, MWM, Poclain, Renault, Saviem, Scania, Snvi, Steyr, Unic-Simca, Volvo

Caterpillar, DAF, Fiat, Henschel, IH, Iveco, Lancia, Liebherr, MAN, Mercedes-Benz, MWM, Poclain, Renault, Saviem, Scania, Snvi, Steyr, Unic-Simca, Volvo

{{nxsVE}} st.

2.22081

passend voor Case Ih, Caterpillar, Claas, DAF, Fiat, Henschel, IH, Iveco, Lancia, Liebherr, MAN, Mercedes-Benz, Poclain, Renault, Saviem, Scania, Snvi, Steyr, Unic-Simca, Volvo

Case Ih, Caterpillar, Claas, DAF, Fiat, Henschel, IH, Iveco, Lancia, Liebherr, MAN, Mercedes-Benz, Poclain, Renault, Saviem, Scania, Snvi, Steyr, Unic-Simca, Volvo

{{nxsVE}} st.

1.21349

passend voor DAF, Iveco, Scania, Volvo

DAF, Iveco, Scania, Volvo

{{nxsVE}} st.

3.36025

passend voor Case Ih, Caterpillar, DAF, Fiat, Ford, IH, Iveco, MAN, Mercedes-Benz, MWM, Poclain, Renault, Same, Saviem, Scania, Snvi, Steyr, Unic-Simca, Volvo

Case Ih, Caterpillar, DAF, Fiat, Ford, IH, Iveco, MAN, Mercedes-Benz, MWM, Poclain, Renault, Same, Saviem, Scania, Snvi, Steyr, Unic-Simca, Volvo

{{nxsVE}} st.

2.22051

passend voor Alfa Romeo, Case Ih, DAF, Fiat, Iveco, Lancia, MAN, Mercedes-Benz, Renault, Scania, Snvi, Steyr, Volvo

Alfa Romeo, Case Ih, DAF, Fiat, Iveco, Lancia, MAN, Mercedes-Benz, Renault, Scania, Snvi, Steyr, Volvo

{{nxsVE}} st.

4.65211

passend voor Iveco, MAN, Mercedes-Benz, Renault, Scania

Iveco, MAN, Mercedes-Benz, Renault, Scania

{{nxsVE}} st.
Productaanvraag

Feedback Product

Productaanbeveling