Terugbellen

Startmotor

Startmotor

replaces Bosch: 0 001 368 301

Art.nr.

vervangen

1.21371

Product Merk

150

GTIN

Toepassing

passend voor

DAF, Hanomag, Henschel, Scania, Setra, Steyr, Volvo

Beschikbaarh.

Regionaal
Productdetails
Samenv.
Apllication compact
passend voor
Gedetailleerde toepassing
passend voor
Vervangen Ref.nr. Eigenschappen gegevens
DAF 1516825 Spanning (Volt) 24
Hanomag 1084743 Startmotor vermogen (kw) 4
Henschel 1084743
Scania 10571450
Scania 10571451
Scania 1404788
Scania 1571420
Scania 1571450
Scania 1571451
Scania 183868
Scania 263356
Scania 310563
Scania 369554
Scania 571420
Scania 571450
Scania 571451
Setra 8.300.100.547
Steyr 612.00.09.0060
Steyr 612.00.09.0091
Volvo 6233004
Volvo 9000838987
Voertuigmerk Model, motor, versnellingsbak, as, cabine
Scania Industrial/Marine x
Scania Bus 4-/F-/K-/N-Series 4-Series
Scania Bus 3-Series F/K 93, F/K/L/N 113 DN-DS-DSI 8
Industrial Parts Henschel
Scania 2-/3-Series 92 93, 113, 143 DN-DS-DSI 8
Car Parts Volvo
Agriculture Vehicle Parts Hanomag, Steyr
Voertuigmerk Model jaren Type kW HP ccm
Scania DC 11.01 03.1998 -
Scania DC 11.02 03.1998 -
Scania DC 11.03 04.1999 -
Scania DC 11.04 11.1999 -
Scania DC 12.01 09.1998 -
Scania DC 12.03 -
Scania DC 9.01 04.1999 -
Scania DC 9.02 11.1999 -
Scania DC 9.03 11.1999 -
Scania DC 9.04 11.2000 -
Scania DC 9.05 11.2000 -
Scania DS 11.34 -
Scania DS 11.75 10.1992 -
Scania DS 8 -
Scania DS 8.05 -
Scania DS 9.05 -
Scania DS 9.06 -
Scania DSC 11.08 -
Scania DSC 11.13 -
Scania DSC 11.16 -
Scania DSC 11.17 -
Scania DSC 11.18 -
Scania DSC 11.21 11.1991 -
Scania DSC 11.22 09.1992 -
Scania DSC 11.23 11.1991 -
Scania DSC 11.30 -
Scania DSC 12.05 09.1997 -
Scania DSC 14.03 -
Scania DSC 14.09 01.1991 -
Scania DSC 14.10 06.1992 -
Scania DSC 9.02 -
Scania DSC 9.07 12.1991 -
Scania DSC 9.12 12.1996 -
Scania DSC 9.13 -
Scania DSC 9.15 04.1997 -
Scania DT 12.02 01.2001 -

Toebehoren

Productomschrijving
Verpakkings-
eenh. (VE)
Beschikbaarh. Voorraad
VerpakkingseenheidEenh. (VE)

1.21315

passend voor Case Ih, DAF, IH, Iveco, MAN, Mercedes-Benz, Nissan, Perkins, Renault, Scania, Volvo

Case Ih, DAF, IH, Iveco, MAN, Mercedes-Benz, Nissan, Perkins, Renault, Scania, Volvo

{{nxsVE}} st.

5.47092

passend voor DAF, Fiat, Iveco, MAN, Renault, Scania, Volvo

DAF, Fiat, Iveco, MAN, Renault, Scania, Volvo

{{nxsVE}} st.

1.21740

passend voor Case Ih, Cummins, Faun, Fendt, Fiat, Ford, KHD, MAN, Mercedes-Benz, MWM, Nissan, Perkins, Renault, Scania, Snvi, Steyr, Volvo

Case Ih, Cummins, Faun, Fendt, Fiat, Ford, KHD, MAN, Mercedes-Benz, MWM, Nissan, Perkins, Renault, Scania, Snvi, Steyr, Volvo

{{nxsVE}} st.

1.21395

passend voor Case Ih, DAF, Fiat, IH, Iveco, KHD, MAN, Mercedes-Benz, Nissan, Renault, Same, Scania, Volvo

Case Ih, DAF, Fiat, IH, Iveco, KHD, MAN, Mercedes-Benz, Nissan, Renault, Same, Scania, Volvo

{{nxsVE}} st.

1.32105

passend voor Citroen, Cummins, DAF, Faun, Fiat, Ford, IH, Iveco, John Deere, KHD, Lamborgini, Lancia, MAN, Mercedes-Benz, Nissan, Opel, Perkins, Peugeot, Renault, Same, Scania, Snvi, Steyr, Talbot, Unic-Simca

Citroen, Cummins, DAF, Faun, Fiat, Ford, IH, Iveco, John Deere, KHD, Lamborgini, Lancia, MAN, Mercedes-Benz, Nissan, Opel, Perkins, Peugeot, Renault, Same, Scania, Snvi, Steyr, Talbot, Unic-Simca

{{nxsVE}} st.

2.22086

passend voor Case Ih, DAF, Deutz, Fendt, Fiat, Ford, Henschel, IH, Iveco, John Deere, KHD, Liebherr, MAN, Mercedes-Benz, Poclain, Renault, Saviem, Scania, Snvi, Steyr, Volvo, VW

Case Ih, DAF, Deutz, Fendt, Fiat, Ford, Henschel, IH, Iveco, John Deere, KHD, Liebherr, MAN, Mercedes-Benz, Poclain, Renault, Saviem, Scania, Snvi, Steyr, Volvo, VW

{{nxsVE}} st.

2.22082

passend voor Case Ih, Chrysler, Citroen, Deutz, Fiat, Ford, IH, Iveco, John Deere, KHD, MAN, Mercedes-Benz, Opel, Perkins, Peugeot, Renault, Scania, Seat, Snvi, Steyr, Talbot, Unic-Simca, Volvo, VW

Case Ih, Chrysler, Citroen, Deutz, Fiat, Ford, IH, Iveco, John Deere, KHD, MAN, Mercedes-Benz, Opel, Perkins, Peugeot, Renault, Scania, Seat, Snvi, Steyr, Talbot, Unic-Simca, Volvo, VW

{{nxsVE}} st.

4.65213

passend voor Case Ih, DAF, Fiat, Ford, Iveco, KHD, MAN, Mercedes-Benz, Nissan, Renault, Scania, Snvi, Steyr

Case Ih, DAF, Fiat, Ford, Iveco, KHD, MAN, Mercedes-Benz, Nissan, Renault, Scania, Snvi, Steyr

{{nxsVE}} st.

4.61698

passend voor Case Ih, Deutz, Fendt, Fiat, IH, Iveco, KHD, Liebherr, Mercedes-Benz, MWM, Renault, Same, Scania, Snvi, Steyr, Volvo

Case Ih, Deutz, Fendt, Fiat, IH, Iveco, KHD, Liebherr, Mercedes-Benz, MWM, Renault, Same, Scania, Snvi, Steyr, Volvo

{{nxsVE}} st.

1.21344

passend voor Scania, Volvo

Scania, Volvo

{{nxsVE}} st.

4.50293

passend voor Alfa Romeo, Case Ih, Fiat, Henschel, IH, Iveco, KHD, Lancia, Liebherr, MAN, Mercedes-Benz, MWM, Scania, Snvi, Steyr, Volvo

Alfa Romeo, Case Ih, Fiat, Henschel, IH, Iveco, KHD, Lancia, Liebherr, MAN, Mercedes-Benz, MWM, Scania, Snvi, Steyr, Volvo

{{nxsVE}} st.
Productaanvraag

Feedback Product

Productaanbeveling