Terugbellen

Remzadel
Remzadel

Remzadel

replaces Knorr: K002968 / SB7453RC

Art.nr.

vervangen

1.18783

Product Merk

600

GTIN

Toepassing

passend voor

Scania

Beschikbaarh.

Productdetails
Samenv.

passend voor
Vervangen Ref.nr. Eigenschappen gegevens
Scania 10571163
Scania 10571798
Scania 1395179
Scania 1422036
Scania 1480809
Scania 1513593
Scania 1571163
Scania 1731229
Scania 1744259
Scania 1756395
Scania 1921151
Scania 2395624
Scania 571163
Scania 571798
Voertuigmerk Model, motor, versnellingsbak, as, cabine
Scania Bus 4-/F-/K-/N-Series 4-Series ASA F-/K-/N-Series ASA
Scania 4-Series AM/AMA, -- chassis 2033695, -- chassis 5194057, -- chassis 9128122, -- chassis 3620891
Scania P-/G-/R-/T-Series AM/AMA/AMD, AD/ADA, AS/ASA/ARA

Andere Product

Productomschrijving
Verpakkings-
eenh. (VE)
Beschikbaarh. Voorraad
VerpakkingseenheidEenh. (VE)

1.18940

1787220

passend voor Scania

Scania

{{nxsVE}} st.

1.35056

1756388

passend voor Scania

Scania

{{nxsVE}} st.

3.96472

passend voor BPW, DAF, Jost, MAN, Mercedes-Benz, SAF, Scania

BPW, DAF, Jost, MAN, Mercedes-Benz, SAF, Scania

{{nxsVE}} st.

4.91120

passend voor BPW, MAN, Mercedes-Benz, SAF, Scania

BPW, MAN, Mercedes-Benz, SAF, Scania

{{nxsVE}} st.

1.35069

2087143

passend voor Scania

Scania

{{nxsVE}} st.

1.35057

1906779

passend voor Scania

Scania

{{nxsVE}} st.

3.96474

passend voor DAF, MAN, Mercedes-Benz, Scania

DAF, MAN, Mercedes-Benz, Scania

{{nxsVE}} st.

1.21731

1794440

passend voor Scania

Scania

{{nxsVE}} st.

1.21730

1794496

passend voor Scania

Scania

{{nxsVE}} st.
Productaanvraag

Feedback Product

Productaanbeveling