Terugbellen

Koppelingsplaat
Koppelingsplaat

Koppelingsplaat

replaces Sachs: 1861 635 035

Art.nr.

vervangen

2.30222

Product Merk

75

GTIN

Douanetariefnummer

Toepassing

passend voor

Astra, Liebherr, Sicca, Volvo

Beschikbaarh.

Regionaal
Productdetails
Samenv.
Productdownloads
Links
Application compact
passend voor
Gedetailleerde toepassing
passend voor
Vervangen Ref.nr. Eigenschappen gegevens
Astra 0011 3100 Diameter (mm) D 380
Liebherr 5031343
Sicca 5292190
Volvo 1071544
Volvo 1527445
Volvo 1655235
Volvo 1655773
Volvo 20400400
Volvo 20400401
Volvo 20514210
Volvo 20514365
Volvo 20515210
Volvo 267179
Volvo 267249
Volvo 267492
Volvo 301812
Volvo 3018127
Volvo 3124472
Volvo 335061
Volvo 355023
Volvo 5100001
Volvo 6795045
Volvo 8112101
Volvo 8112311
Volvo 8112836
Volvo 8112845
Volvo 8113942
Volvo 8115836
Volvo 8118836
Volvo 85000284
Documents Media
DB5087 Assembly instruction PDF Download
Voertuigmerk Model, motor, versnellingsbak, as, cabine
Construction Vehicle Parts Astra, Liebherr
Further Buses Sicca
Volvo F/FL 6 (-2000), F/FL/FM 7, FLC KB115, KB115A, KV115B, KV115C
Volvo FL 6 (2000-), FL, FE FL 6 2000-2006 KB115, KB115A, KV115B, KV115C
Voertuigmerk Model jaren Type kW HP ccm
Volvo VOLVO F 7 F 7 08.1978 - 12.1985 Dump Truck 162 220 6700
Volvo VOLVO F 7 F 7 08.1978 - 12.1985 Platform / Chassis 162 220 6700
Volvo VOLVO FL 6 FL 608 01.1991 - 12.1999 Dump Truck 126 171 5480
Volvo VOLVO FL 6 FL 608 01.1991 - 12.1999 Platform / Chassis 126 171 5480
Volvo VOLVO FL 6 FL 608 01.1993 - 12.1999 Dump Truck 154 209 5480
Volvo VOLVO FL 6 FL 608 01.1993 - 12.1999 Platform / Chassis 154 209 5480
Volvo VOLVO FL 6 FL 608 10.1985 - 12.1999 Dump Truck 108 147 5480
Volvo VOLVO FL 6 FL 608 10.1985 - 12.1999 Platform / Chassis 108 147 5480
Volvo VOLVO FL 6 FL 610 09.1985 - 11.1994 Platform / Chassis 150 204 5480
Volvo VOLVO FL 6 FL 611 09.1985 - 03.2000 Dump Truck 126 171 5480
Volvo VOLVO FL 6 FL 611 09.1985 - 03.2000 Platform / Chassis 126 171 5480
Volvo VOLVO FL 6 FL 611 09.1985 - 11.1994 Platform / Chassis 108 147 5480
Volvo VOLVO FL 6 FL 611 12.1994 - 03.2000 Dump Truck 154 209 5480
Volvo VOLVO FL 6 FL 611 12.1994 - 03.2000 Platform / Chassis 154 209 5480
Volvo VOLVO FL 6 FL 612 09.1985 - 12.1999 Platform / Chassis 131 178 5480
Volvo VOLVO FL 6 FL 612 09.1985 - 12.1999 Platform / Chassis 132 180 5480
Volvo VOLVO FL 6 FL 612 11.1991 - 12.1999 Platform / Chassis 154 209 5480
Volvo VOLVO FL 6 FL 612 12.1995 - 12.1999 Platform / Chassis 169 230 5480
Volvo VOLVO FL 6 FL 612 12.1995 - 12.1999 Platform / Chassis 184 250 5480
Volvo VOLVO FL 6 FL 614 09.1985 - 03.2000 Platform / Chassis 131 178 5480
Volvo VOLVO FL 6 FL 614 09.1985 - 03.2000 Platform / Chassis 150 204 5480
Volvo VOLVO FL 6 FL 614 09.1985 - 03.2000 Truck Tractor 131 178 5480
Volvo VOLVO FL 6 FL 614 12.1995 - 03.2000 Dump Truck 132 180 5480
Volvo VOLVO FL 6 FL 614 12.1995 - 03.2000 Dump Truck 154 209 5480
Volvo VOLVO FL 6 FL 614 12.1995 - 03.2000 Dump Truck 169 230 5480
Volvo VOLVO FL 6 FL 614 12.1995 - 03.2000 Dump Truck 184 250 5480
Volvo VOLVO FL 6 FL 614 12.1995 - 03.2000 Platform / Chassis 169 230 5480
Volvo VOLVO FL 6 FL 614 12.1995 - 03.2000 Platform / Chassis 184 250 5480
Volvo VOLVO FL 6 FL 614 12.1995 - 03.2000 Truck Tractor 154 209 5480
Volvo VOLVO FL 6 FL 614 12.1995 - 03.2000 Truck Tractor 169 230 5480
Volvo VOLVO FL 6 FL 614 12.1995 - 03.2000 Truck Tractor 184 250 5480
Volvo VOLVO FL 6 FL 615 11.1991 - 03.2000 Dump Truck 132 180 5480
Volvo VOLVO FL 6 FL 615 11.1991 - 03.2000 Dump Truck 154 209 5480
Volvo VOLVO FL 6 FL 615 11.1991 - 03.2000 Platform / Chassis 132 180 5480
Volvo VOLVO FL 6 FL 615 11.1991 - 03.2000 Platform / Chassis 154 209 5480
Volvo VOLVO FL 6 FL 615 12.1995 - 03.2000 Dump Truck 169 230 5480
Volvo VOLVO FL 6 FL 615 12.1995 - 03.2000 Dump Truck 184 250 5480
Volvo VOLVO FL 6 FL 615 12.1995 - 03.2000 Platform / Chassis 169 230 5480
Volvo VOLVO FL 6 FL 615 12.1995 - 03.2000 Platform / Chassis 184 250 5480

Toebehoren

Productomschrijving
Verpakkings-
eenh. (VE)
Beschikbaarh. Voorraad
VerpakkingseenheidEenh. (VE)

2.93049

8112846

passend voor Volvo

Volvo

{{nxsVE}} st.

2.93050

85003116

passend voor Volvo

Volvo

{{nxsVE}} st.
Productaanvraag

Andere Producten

Productomschrijving
Verpakkings-
eenh. (VE)
Beschikbaarh. Voorraad
VerpakkingseenheidEenh. (VE)

2.30232

passend voor Sisu, Volvo

Sisu, Volvo

{{nxsVE}} st.

2.30209

1655288

passend voor Volvo

Volvo

{{nxsVE}} st.

2.30250

267187

passend voor Volvo

Volvo

{{nxsVE}} st.

2.30366

3181799

passend voor Volvo

Volvo

{{nxsVE}} st.
Productaanvraag

Feedback Product

Productaanbeveling