Terugbellen

Conisch rollager

Conisch rollager

replaces FAG: 32207

Art.nr.

vervangen

1.16066

Product Merk

10

GTIN

Toepassing

passend voor

BPW, Chrysler, DAF, Dana, General Motors, Hino, Honda, Hyundai, Isuzu, Iveco, MAN, Mazda, Mercedes-Benz, Mitsubishi, Nissan, Renault, Scania, Volvo

Beschikbaarh.

Productdetails
Samenv.

passend voor
Gedetailleerde toepassing
passend voor
Vervangen Ref.nr. Eigenschappen gegevens
BPW 02.640.53.50.0 Binnendiameter [mm] 35
Chrysler MA11 1370 Buitendiameter [mm] 72
Chrysler MB02 5345 Hoogte (mm) 24.3
Chrysler MB03 5007
Chrysler MB39 3956
DAF 15919
Dana 005092244
Dana 1440637X1
Dana TK004209923
Dana TK4209923
General Motors 12337579
General Motors 94032099
General Motors 94248083
Hino 988435105
Hino 988435105A
Hino 988435109
Hino 988435109A
Hino SZ36635005
Honda 91007-P5D-007
Honda 91007-PY4-003
Hyundai 53232-11000
Isuzu 8-12337 579-0
Isuzu 8-94248 083-0
Isuzu 8-94248 083-1
Isuzu 9-00093 172-0
Iveco 2680 0130
MAN 06.32499.0068
MAN 06.32499.0079
MAN 81.93420.0064
MAN 87.52330.0200
MAN A0.77322.0700
Mazda 022127141
Mazda 0221271410
Mazda 022127210
Mazda 055933075
Mazda 075527141
Mercedes-Benz 000720 032207
Mercedes-Benz 008 981 7405
Mercedes-Benz 008 981 7605
Mercedes-Benz 250 626 3031
Mercedes-Benz 250626 303101
Mercedes-Benz 319 981 0005
Mitsubishi MA111370
Mitsubishi MB0025345
Mitsubishi MB025345
Mitsubishi MB035007
Mitsubishi MB393956
Nissan 32219-9X501
Nissan 40210-F3900
Renault 00 23 432 207
Renault 09 59 232 207
Renault 09 59 532 207
Renault 50 00 388 284
Renault 50 00 388 401
Renault 50 00 389 879
Renault 50 10 241 918
Renault 55 16 010 573
Renault 77 01 465 647
Renault 77 03 090 093
Scania 202635
Volvo 183684
Volvo 19577
Voertuigmerk Model, motor, versnellingsbak, as, cabine
Scania 4-Series AS 900
Scania 2-/3-Series AS 60/90
Scania P-/G-/R-/T-Series AS 900/903
MAN F/M/L 2000, F/M/G 90, F 7/8/9 G 90, L/M 2000
Further Trucks Hino, Isuzu
Mercedes-Benz Sprinter Sprinter 730.5..
Renault Master/Mascott, Opel Movano, Nissan Interstar/NV400 Mascott, Messenger, Gamme B
Car Parts Chrysler, General Motors, Honda, Hyundai, Isuzu, Kia, Mazda, Mitsubishi, Volvo
Trailer Dana
Iveco MK
Mercedes-Benz O 300-/O 400-Series / Setra S 200-/S 300-Series BM 600
Mercedes-Benz Actros/Antos/Arocs/Axor G 100/210/211, G 221/230/231, G 240/241/260, G 280/281/330
Mercedes-Benz Atego/Econic Atego 1/2 G 100-12, G 131-9, G 211-16; Atego 3 G 140-8, G 141-9 Econic 1 G 211-16
Voertuigmerk Model jaren Type kW HP ccm
Renault RENAULT MASTER I Box (T__) 2.0 06.1985 - 10.1989 Box 60 82 1995
Renault RENAULT MASTER I Box (T__) 2.4 D 07.1983 - 08.1986 Box 52 71 2445
Renault RENAULT MASTER I Box (T__) 28-35 2,5 D 08.1989 - 07.1998 Box 55 75 2499
Renault RENAULT MASTER I Box (T__) 28-35 2.0 08.1980 - 10.1986 Box 59 80 1995
Renault RENAULT MASTER I Box (T__) 28-35 2.0 10.1986 - 07.1998 Box 58 79 1995
Renault RENAULT MASTER I Box (T__) 28-35 2.1 D 08.1980 - 07.1998 Box 44 60 2068
Renault RENAULT MASTER I Box (T__) 30 2,2 08.1980 - 07.1998 Box 67 91 2165
Renault RENAULT MASTER I Bus (T__) 2.0 06.1985 - 10.1989 Bus 60 82 1995
Renault RENAULT MASTER I Bus (T__) 2.4 D 09.1986 - 10.1989 Bus 53 72 2445
Renault RENAULT MASTER I Bus (T__) 28-35 2.0 10.1986 - 07.1998 Bus 58 79 1995
Renault RENAULT MASTER I Bus (T__) 28-35 2.5 D 08.1989 - 07.1998 Bus 55 75 2499
Renault RENAULT MASTER I Bus (T__) 30 2,2 08.1980 - 07.1998 Bus 67 91 2165
Renault RENAULT MASTER I Platform/Chassis (P__) 2.0 07.1980 - 06.1985 Platform/Chassis 59 80 1995
Renault RENAULT MASTER I Platform/Chassis (P__) 2.0 11.1989 - 07.1993 Platform/Chassis 60 82 1995
Renault RENAULT MASTER I Platform/Chassis (P__) 2.0 11.1989 - 12.1995 Platform/Chassis 60 82 1995
Renault RENAULT MASTER I Platform/Chassis (P__) 2.4 D 08.1993 - 02.1998 Platform/Chassis 52 71 2445
Renault RENAULT MASTER I Platform/Chassis (P__) 2.5 D 07.1980 - 10.1989 Platform/Chassis 55 75 2499
Renault RENAULT MASTER I Platform/Chassis (P__) 2.5 DT 08.1993 - 02.1998 Platform/Chassis 70 95 2499
Renault RENAULT MASTER I Platform/Chassis (P__) 28-35 2.0 10.1982 - 09.1986 Platform/Chassis 59 80 1995
Renault RENAULT MASTER I Platform/Chassis (P__) 28-35 2.5 D 09.1980 - 07.1998 Platform/Chassis 52 71 2445
Renault RENAULT TRAFIC Box (T1, T3, T4) 2.5 D 03.1989 - 08.1994 Box 56 76 2499
Renault RENAULT TRAFIC Box (TXX) 2.1 D 05.1989 - 06.1994 Box 43 58 2068
Renault RENAULT TRAFIC Box (TXX) 2.1 D 06.1994 - 10.1997 Box 47 64 2068
Renault RENAULT TRAFIC Box (TXX) 2.2 05.1989 - 06.1994 Box 70 95 2165
Renault RENAULT TRAFIC Box (TXX) 2.2 06.1994 - 10.1997 Box 74 101 2165
Renault RENAULT TRAFIC Box (TXX) 2.5 D 03.1989 - 08.1994 Box 56 76 2499
Renault RENAULT TRAFIC Box (TXX) 2.5 D 05.1989 - 03.2001 Box 55 75 2499
Renault RENAULT TRAFIC Bus (T5, T6, T7) 2.5 D 03.1989 - 08.1994 Bus 56 76 2499
Renault RENAULT TRAFIC Bus (TXW) 2.1 D 06.1994 - 10.1997 Bus 47 64 2068
Renault RENAULT TRAFIC Bus (TXW) 2.2 05.1989 - 06.1994 Bus 70 95 2165
Renault RENAULT TRAFIC Bus (TXW) 2.2 06.1994 - 10.1997 Bus 74 101 2165
Renault RENAULT TRAFIC Bus (TXW) 2.5 D 05.1989 - 03.2001 Bus 55 75 2499
Renault RENAULT TRAFIC Platform/Chassis (PXX) 2.0 [RWD] 05.1989 - 10.1997 Platform/Chassis 59 80 1995
Renault RENAULT TRAFIC Platform/Chassis (PXX) 2.5 D 05.1989 - 03.2001 Platform/Chassis 51 69 2445

Toebehoren

Productomschrijving
Verpakkings-
eenh. (VE)
Beschikbaarh. Voorraad
VerpakkingseenheidEenh. (VE)

1.31652

552004

passend voor Scania

Scania

{{nxsVE}} st.

3.67635

81.44301.0169 S

passend voor MAN

MAN

{{nxsVE}} st.
Productaanvraag

Andere Product

Productomschrijving
Verpakkings-
eenh. (VE)
Beschikbaarh. Voorraad
VerpakkingseenheidEenh. (VE)

3.67634

81.44301.0169

passend voor MAN

MAN

{{nxsVE}} st.
Productaanvraag

Feedback Product

Productaanbeveling

0 Artikel in mandje