Terugbellen

Cilinderkop, zonder ventielen

Cilinderkop, zonder ventielen

Art.nr.

vervangen

1.10160

Product Merk

10

GTIN

Toepassing

passend voor

Scania

Beschikbaarh.

Productdetails
Samenv.

passend voor
Vervangen Ref.nr. Eigenschappen gegevens
Scania 10570061
Scania 10570062
Scania 1300612
Scania 1523415
Scania 1570061
Scania 1570062
Scania 1570085
Scania 1570086
Scania 1570087
Scania 570061
Scania 570062
Scania 570085
Scania 570086
Voertuigmerk Model, motor, versnellingsbak, as, cabine
Scania Bus 3-Series DS-DSC-DSI 11
Scania 4-Series DSC 11 79
Scania 2-/3-Series DS 11 75, DSC 11 21/22/23, DSC 11 35/36/39, DTC 11 01 -- motor 5327538; DSC 11 70, DTC 11 02

Toebehoren

Productomschrijving
Verpakkings-
eenh. (VE)
Beschikbaarh. Voorraad
VerpakkingseenheidEenh. (VE)

1.10162

1528006

passend voor Scania

Scania

{{nxsVE}} st.

1.10230

1523410

passend voor Scania

Scania

{{nxsVE}} st.

1.10231

1521209

passend voor Scania

Scania

{{nxsVE}} st.

1.10510

289517

passend voor Scania

Scania

{{nxsVE}} st.

1.10508

372972

passend voor Scania

Scania

{{nxsVE}} st.
Productaanvraag

Andere Product

Productomschrijving
Verpakkings-
eenh. (VE)
Beschikbaarh. Voorraad
VerpakkingseenheidEenh. (VE)

1.24059

365475

passend voor Scania

Scania

{{nxsVE}} st.

1.10095

352211

passend voor Scania

Scania

{{nxsVE}} st.

1.10527

1397521

passend voor Scania

Scania

{{nxsVE}} st.
Productaanvraag

Feedback Product

Productaanbeveling