Terugbellen

Ventilatorsteun

Ventilatorsteun

Art.nr.

vervangen

6.30090

Product Merk

75

GTIN

Toepassing

passend voor

Renault, Volvo

Beschikbaarh.

Productdetails
Samenv.

passend voor
Vervangen Ref.nr. Eigenschappen gegevens
Renault 74 20 536 568 Hoogte (mm) 90
Renault 74 21 146 755
Renault 74 21 986 114
Renault 74 22 719 933
Volvo 1675715
Volvo 20536568
Volvo 21146755
Volvo 21986114
Volvo 22719933
Volvo 85013023
Voertuigmerk Model, motor, versnellingsbak, as, cabine
Volvo F/FL 6, F/FE/FL/FM 7 FL 7
Volvo F/FL/N/NL 10/12/16 FL 10
Volvo FH/FM/FMX/NH 9/10/11/12/13/16 FM 11 2009-, FMX
Renault Trucks Premium II TR/PR, Kerax /DXi 11, C/K/T

Feedback Product

Productaanbeveling

0 Artikel in mandje